27188.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х01Ф

420.00ден

До 14-32’ Лесен за монтирање Материјал: метал Издржливост: максимум до 25кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011940 Категорија
Погледни кошничка