27191.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х02Р

450.00ден

До 22-42’ Лесен за монтирање Материјал: метал Издржливост: максимум до 55кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011919 Категорија
Погледни кошничка