27190.png

ЅИДЕН ДРЖАЧ ЗА ТВ ХБ-Х02Ф

550.00ден

До 22-42’ Лесен за монтирање Материјал: метал Издржливост: максимум до 65кг. Прилагодлив нагоре и надолу „+ -“ 15
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011957 Категорија
Погледни кошничка